Любопитно 08.08.2025 13:01 Снимка: ДНЕС+
И Наоми Кембъл избра Ибиса за лятната си ваканция
И супермоделът Наоми Кембъл е сред звездите, които това лято залагат на Ибиса за почивка. 54-годишната модна икона бе заснета от папараци на плаж в Испания, където прикова погледите с елегантен червен бански и безупречна форма.
Снимките, публикувани от изданието Page Six, показват Кембъл в добро настроение и в компанията на децата си. Според очевидци моделът се наслаждава на времето със семейството си далеч от светлините на прожекторите.
Наоми Кембъл изненада света през 2021 г., когато обяви, че е станала майка на момиченце. Две години по-късно разкри, че има и син.
"Никога не е късно да станеш майка", написа тя тогава в Инстаграм, вдъхновявайки хиляди свои последователки. В интервю за Vogue още през 2022 г. Кембъл категорично отхвърли спекулациите, че децата й са осиновени, и неведнъж е споделяла желанието си да бъде родител.
"Чувала съм млади момичета да казват, че децата са прекалено скъпи и че не искат да стават майки. Но винаги им казвах, че някой ден ще променят решението си. Разбирам финансовите трудности, но моята майка нямаше нищо и се справи. Струва си. Това е невероятно."
Междувременно докато Наоми се наслаждава на слънчевите плажове на Ибиса, нейната колежка Ирина Шейк също се радва на лятна ваканция - този път в Капри, Италия. Моделката бе забелязана с впечатляващ бански на Dolce & Gabbana, съчетан с шапка с флорален принт и стилни бижута. Ирина е на почивка със 7-годишната си дъщеря Леа, която е плод на връзката й с актьора Брадли Купър.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:32 Пожар изпепели къща в квартал "Виница" във Варна (видео)
- 23:28 "Левски" е шампион на България за 27-и път
- 20:43 Хороскоп за неделя, 3 май 2026 г.
- 19:23 Километър и половина трасе може да спаси движението между Смолян и Пампорово (СНИМКИ)
- 19:12 Мадяр ще назначи зет си за министър на правосъдието
- 19:01 Новият министър на енергетиката: Радев избира Кирил Темелков да работи с БОТАШ и спасява БУЛГАРГАЗ?
- 18:49 Татяна Дончева: Андрей Гюров бил най-добрият премиер на прехода? Смешни сте!
- 18:37 Най-дългото слънчево затъмнение за века ще е през 2027 г.