Елтън Джон осиновява бебе от Украйна
Любопитно 13.09.2009 16:58
62-годишният Елтън Джон иска да осинови 14-месечно бебе от Украйна, съобщи БиБиСи.
Певецът, който живее с близо 20 годни по-младия си партньор Дейвид Фърниш, е взел това решение по време на посещението си в страната.
Елтън Джон има организация, която работи с деца, чиито родители са починали след заразяване с вируса на ХИВ. Страната е една от държавите, в които броят на заболелите се увеличава с бързи темпове.
В Украйна той е посетил сиропиталище, в което е видял 14-месечното бебе Лев.
На пресконференция певецът е обяснил, че детето „е пленило сърцето му" и го е подтикнало да промени мисленето си за някои неща
БиБиСи допълва, че Елтън Джон винаги е отхвърлял идеята да осинови дете, като се е аргументирал с динамичния си начин на живот, постоянната заетост и честите пътувания, свързани с турнетата му.
Напредналата му възраст също е причина той да не иска да има дете.
Дейвид и аз често обсъждаме темата за осиновяване. Той винаги настояваше да го направим, а аз винаги казвах „не", защото съм на 62 и защото пътувам много и защото това няма да е честно за детето, заяви Елтън Джон.
Но след като видях Лев, искам да го осиновя. Не знам как го направи, но той плени сърцето ми. Плени сърцето и на Дейвид и ще бъде невероятно, ако се приберем заедно у дома. Днес промених съзнанието си, споделя още певецът.
Елтън Джон каза още, че скоро е загубил един от своите музиканти, който е починал от инфаркт на 52-годишна възраст.
Това разби сърцето ми, защото той беше гениален и остави две малки прекрасни дечица, допълва изпълнителят.
Каква по-добра възможност от тази да се опитам да го заменя с някой, на който мога да подаря бъдеще, каза още Елтън Джон. /News.bg
Певецът, който живее с близо 20 годни по-младия си партньор Дейвид Фърниш, е взел това решение по време на посещението си в страната.
Елтън Джон има организация, която работи с деца, чиито родители са починали след заразяване с вируса на ХИВ. Страната е една от държавите, в които броят на заболелите се увеличава с бързи темпове.
В Украйна той е посетил сиропиталище, в което е видял 14-месечното бебе Лев.
На пресконференция певецът е обяснил, че детето „е пленило сърцето му" и го е подтикнало да промени мисленето си за някои неща
БиБиСи допълва, че Елтън Джон винаги е отхвърлял идеята да осинови дете, като се е аргументирал с динамичния си начин на живот, постоянната заетост и честите пътувания, свързани с турнетата му.
Напредналата му възраст също е причина той да не иска да има дете.
Дейвид и аз често обсъждаме темата за осиновяване. Той винаги настояваше да го направим, а аз винаги казвах „не", защото съм на 62 и защото пътувам много и защото това няма да е честно за детето, заяви Елтън Джон.
Но след като видях Лев, искам да го осиновя. Не знам как го направи, но той плени сърцето ми. Плени сърцето и на Дейвид и ще бъде невероятно, ако се приберем заедно у дома. Днес промених съзнанието си, споделя още певецът.
Елтън Джон каза още, че скоро е загубил един от своите музиканти, който е починал от инфаркт на 52-годишна възраст.
Това разби сърцето ми, защото той беше гениален и остави две малки прекрасни дечица, допълва изпълнителят.
Каква по-добра възможност от тази да се опитам да го заменя с някой, на който мога да подаря бъдеще, каза още Елтън Джон. /News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич
- 18:52 Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)