Любопитно 10.09.2025 14:29 Снимка: ДНЕС+
Ед Шийрън напуска Великобритания и се мести в САЩ
Поп звездата Ед Шийрън обяви, че ще се премести в САЩ със семейството си, основно заради предстоящото си американско турне. Той ще се установи в Нашвил – любимия му град отвъд океана, където има амбиция в дългосрочен план да се насочи към кънтри музиката.
Шийрън се пошегува, че е „единственият човек“, който се мести в Америка, намеквайки за политическата обстановка там. Във Великобритания той ще запази своя имот с два частни пъба и параклис за семейни събития.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:38 Испания разследва бившия премиер Сапатеро заради бижута, открити в офиса му
- 17:36 Радев остро към депутати: Качихте финансите на шейна! Няма да стане, да бяхте мислили навреме!
- 17:29 Министър Пеев: „Български пощи“ са в тежка ситуация
- 17:20 Шествие за семейството и гей-парад на 13 юни превземат центъра на София
- 17:10 Шестима кандидати се борят за кметския пост в столичния район "Средец"
- 17:01 Държавата създава Регистър за прозрачност на срещите на представители на властта
- 16:52 КЗП откри нелоялни търговски практики при предлагането на бързи кредити
- 16:43 Шведските депутати допускат скорошно нападение от Русия