Любопитно 23.11.2022 18:21 Снимка: ДНЕС+
Дженифър Лопес и Бен Афлек показват любовта си в социалните мрежи
Бенифър атакуват още една социална мрежа, за да се похвалят колко се обичат. Дженифър Лопес и съпруга ѝ Бен Афлек, демонстрират колко са влюбени в първото си TikTok видео.
53-годишната певица казва, че 50-годишният актьор я направил "най-щастливата жена", след като наскоро призна, че ѝ е отнело години да преобърне живота си след дълги периоди на нещастие.
Дженифър сподели с последователите си видео, във което се гушка в актьора, носител на "Оскар", преди да излетят с частен самолет нанякъде, а като фон звучи хитовата песен "Try" на Pink.
Детски глас каза: "Момчета, успях. Намерих човека, който ме прави най-щастливата, която някога съм бил."
Бенифър се усмихват на камерата, прегръщайки се. В клипа Дженифър носи бяла тениска, и е увила ръката си около врата на Бен, който пък е с пуловер, пише Дир.бг.
Феновете им коментират, че също са щастливи, че двамата отново са се събрали.
Дженифър и Бен се ожениха в Лас Вегас през юли. Следващия месец дадоха пищна гощавка в имението на Бен за 8,9 милиона долара в Джорджия.
Джей Ло наскоро се замисли за миналите си връзки и каза, че винаги е поставяла другите на първо място, вместо да се грижи за себе си.
"Просто не разбирах какво е да се грижа за себе си, и че не е добре за мен да поставям чувствата и нуждите на някой друг пред себе си", каза тя.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:12 Хороскоп за неделя, 19 юли 2026 г.
- 19:32 "Боинг" планира доставката на 43 625 нови самолети до 2045 г.
- 19:21 Звезди в американския футбол искат премахване на изкуствените терени
- 19:11 Най-опасният пазар в света
- 19:00 Ню Джърси срещу ФИФА: Как ще продавате тревата от стадиона за финала, която ние платихме?
- 18:50 Раждането на една легенда – как случайността промени съдбата на Харисън Форд?
- 18:39 Индия изстреля първата си частна орбитална ракета (видео)
- 18:28 Жандармерия разтърва две ромски фамилии, сбили се пред болницата в Хасково, 25 са в ареста