Челентано се появи за пръв път сред съгражданите си след 30 години

Любопитно 08.08.2007 10:08

След 30-годишно самоволно „изгнание“ в имението си в Северна Италия Адриано Челентано се появи изненадващо сред съгражданите си от Галбиате, на езерото Комо.

Зрителите на вечерен селски спектакъл на открито останали като смаяни, когато звездата изникнала сред тях. Въпреки че живее в къща с огромна градина в селцето, Челентано никога не се е появявал в него. Както съобщи излизащият в Комо всекидневник, певецът се качил на сцената и казал, че е време да се запознае със съгражданите си, тъй като от 30 години насам живее в селището им. След това взел една китара и задрънкал няколко ноти. След десетина минути недостъпният за обикновените хора певец си тръгнал със сребриста кола Mini Cooper. Езерото Комо е едно от най-красивите места в Италия. Многобройни представители на шоубизнеса имат вили там. Сред тях е и кинозвездата Джордж Клуни, който живее от няколко години насам до езерото. /ПронтоСофия-БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355