Любопитно 10.03.2025 15:06 Снимка: ДНЕС+
Бритни Спиърс с трогателен пост за болката и злоупотребата с алкохол
Бритни Спиърс разказа в откровен пост в Instagram за противоречивото попечителство и как е пиела, за да се справи с емоционалната болка, която е изпитвала.
Публикацията започва със снимка на златен потир, последвана от различни снимки на 43-годишната Бритни от списания, направени по време на нейното попечителство. Бритни също така сподели, че е била "жертва на 100%" по време на дългогодишното правно споразумение и описа как целият й живот е бил "контролиран" през този период.
Споразумението започна през 2008 г. и официално приключи през 2021 г., като баща й Джейми Спиърс беше неин попечител през по-голямата част от времето.
Бритни започна публикацията си заявявайки, че не обича да пие, но го направи, когато на сърцето й му се е налагало да се справя с "твърде много неща". "Аз обаче не лъжа. Не обичам да пия. Правя го за сърцето си, когато е преживяло твърде много, но съм странна", започна тя публикацията.
Освен че разказа, че е преживяла много болка, с която се опитва да се справи и за която хората изобщо не подозират, тя сподели подробности за нейното попечителство, по време на което е била контролирана къде да ходи, с кого да се вижда и какво да яде.
Бритни твърди, че е била наказвана, когато си е позволявала да "говори" срещу случващото се и настоя, че "никога не е правила нищо лошо".
"Ще ви покажа снимките, които си направих по време на попечителството и всички те бяха боклук. Бях в бизнес, който преследваше невинните и бях контролирана къде ходя, кого виждам, какво ям, което е 100% нечестно и ако проговорех, бях малтретирана и никога не съм правила нищо лошо!!! Ето ги снимките!!!", каза тя.
Бритни допълни, че единственият път, когато се е чувствала "красива" на снимки, е бил, когато е позирала за фотографката Елън фон Унверт в Ню Йорк.
На поп иконата беше наложено попечителство на 1 февруари 2008 г., като съдия Рива Гец назначи баща й Джейми и адвоката Андрю М. Уолет за нейни попечители.
Уолет подаде оставка като съконсерватор през 2019 г. и същата година Джоди Монтгомъри беше назначена за личен попечител на Спиърс като за кратко пое контрола върху финансите й, когато татко й Джейми трябваше да се оттегли поради заболяване.
Монтгомъри остана отговорен за Спиърс, докато нейното 13-годишно консерваторство беше прекратено през ноември 2021 г.
Бритни каза пред съда, че е била принудена да използва противозачатъчни и да приема лекарства против волята си. По време на едно явяване там тя сподели на съдията, че всички, които стоят зад попечителството, трябва да идат в затвора.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:35 "Левски" отговори на седем важни въпроса по повод сагата с Божков
- 12:24 Даниел Вълчев: На Радев не му е важно кой точно ще бъде президент, по-важно му е да не загуби
- 12:12 Франческо Баная спечели спринта преди Гран при на Чехия в MotoGP
- 12:02 Даниел Митов на въпрос има ли ГЕРБ кандидат-президент: Когато му дойде времето, ще го обсъдим
- 11:51 Тревога в Запорожката АЕЦ след ново прекъсване на тока
- 11:40 Аржентинската легенда Фернандо Гаго е получил инфаркт на 40
- 11:28 Мелони отвърна Тръмп: Моята популярност не те засяга, гледай си твоята
- 11:17 Ванс залага на "деликатен дипломатически балет" преди преговорите с Иран