
Любопитно 09.05.2025 14:01 Снимка: ДНЕС+
Бившата съпруга на Колин Фърт за аферата й, раздялата им и славата: Нищо от това не ми липсва
Ливия Гуиджоли проговори за брака си и раздялата с бившия си съпруг Колин Фърт, признавайки, че не й "липсва нищо" от славата, която съпътстваше стария й живот.
55-годишната активистка се разведе с 64-годишния актьор от "Речта на краля" през 2021 г. след 24 години брак, като се срещнаха на снимачната площадка на документален филм на BBC през 1996 г.
Твърди се, че връзката на двойката се разпаднала през 2016 г., след като се разбра, че Ливия е имала афера с италианския журналист Марко Бранкача.
Днес Ливия е във връзка с шотландеца Калъм Грийв, а бившият й съпруг се вижда с тв сценаристката Маги Кон от 2022 г.
Въпреки раздялата си и новите си романи, Ливия и Колин продължават да са "винаги заедно", разкри бившата съпруга на актьора в скорошно интервю.
Говорейки пред списание HELLO!, Ливия каза: "Винаги сме заедно. Колин и аз имаме прекрасни отношения. Работихме много върху това и върху запазването на семейството. Имам партньор, той има партньорка и всички сме заедно през цялото време. Това е голямо, лудо семейство.
Изненадващо, Ливия разкри, че нейният нов приятел Калъм и Колин всъщност споделят любовта си към футболния клуб "Арсенал" и са се сближили много покрай общата си страст.
Носителят на Оскар и бившата му съпруга имат две деца, които вече са пораснали - Лука, на 24, и Матео, на 21. След раздялата им Колин обяви през 2019 г., че той и Ливия остават "обединени в любовта си към децата си".
Тъй като Ливия сега живее по-спокоен живот в родната си Италия, тя каза, че "не й липсва" славата на стария й живот.
"Нищо от това не ми липсва. Понякога гледам невероятните си високи токчета, рокли и клъчове и си мисля: "Никога няма да ги нося отново и не мога да си спомня кой беше този човек", каза тя.
Още по темата
![]() |
1 | 2.08755 |
![]() |
1 | 2.32036 |
![]() |
10 | 3.83338 |
![]() |
100 | 4.54208 |
![]() |
1 | 1.76106 |
Последни новини
- 20:26 Хороскоп за вторник, 13 май 2025 г.
- 19:41 Намериха недекларирани 50 000 британски лири във въздуховода на тир на "Капитан Андреево"
- 19:34 The Times: Путин ще поиска капитулацията на Украйна на преговорите
- 19:26 Суперкомпютър разкри кога ще дойде краят на света
- 19:19 Вълчи дол се вдигна на протест срещу изграждане на ветрогенераторен парк
- 19:13 Песков: Без ултиматуми! Макрон: Или мир, или санкции!
- 19:06 Илияна Йотова стана "Доктор хонорис кауза" на Великотърновския университет
- 19:00 Прокуратурата категорично отрече да разследва конституционни съдии