Любопитно 18.04.2021 12:18 Снимка: ДНЕС+
4 пози в секса, които не се харесват на жените
Както мъжете, така и жените имат своите любими (и не чак толкова) сексуални пози.
От списание Men's Health опитаха да изяснят въпроса с най-нехаресваните от представителките на нежния пол секс пози, като попитаха над 1000 жени за предпочитанията им.
„Кучешка поза“
Най-неприятната и нелюбима поза за дамите се оказва „кучешката“. Като причина за това участничките в анкетата посочват липсата на интимност и фактът, че позата може да бъде болезнена за тях.
„Жената отгоре“
На второ място в антикласацията е поставена позата, при която жената е отгоре. Основната причина дамите да избягват тази поза може да се опише с една дума – несигурност, твърдят сексолози.
Несигурността кара жените да се съмняват във външния си вид – дали коремът ѝ е плосък или как изглеждат гърдите ѝ. Което е огромна пречка за достигане на оргазъм.
„Обърната ездачка“
Тук причината е много проста – тази поза рядко носи върховно удоволствие за жените, което я прави една от най-малко любимите им.
„Поза 69“
Участничките в допитването признават, че не харесват тази поза, тъй като им е трудно да се фокусират върху собственото си удоволствие, когато доставят такова на друг.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:59 Украйна отрича да стои зад взривяването на "Северен поток"
- 15:50 ЕС налага антидъмпингови мита върху вноса на китайски автомобилни гуми
- 15:40 Морски дрон ще спасява давещи се в Царево
- 15:31 ДБ: Сделката за завода на "Райнметал" у нас виси на косъм
- 15:22 ЕП готов да започне преговори със Съвета на ЕС за цифровото евро
- 15:13 НЗОК ще работи прозрачно с платформата "Диагноза България"
- 15:06 Русия към НАТО: Мерките за Украйна могат да доведат света до катастрофа
- 14:57 Правосъдният министър: Съдебната система ще бъде от демократичен, а не сегашната от семеен тип