
Любопитно 15.11.2021 10:50 Снимка: ДНЕС+
3 секс пози, които гарантират женския оргазъм
Дивият секс, в който опитвате нови неща поддържа любовния ви живот вълнуващ. Ако целите да научите каква точно е тайната за вашия оргазъм, тези пози са ключови. Истината е, че понякога най-добрите пози за достигане на оргазъм, са най-простите. С няколко малки промени можете да засилите ефекта още повече.
Вълшебните крака
Понякога сексът се превръща по-скоро в кардио тренировка, отколкото в нещо, което носи удоволствие. Затова е важно да имате поне една спокойна позиция, предизвикваща оргазъм.
Сложете краката си на раменете му и обгърнете врата му с тях. Така той ще може да проникне по-дълбоко. Тази поза не е много акробатична, така че сексът може да продължи дълго, без нито един от двамата да се измори. Когато искате да достигнете до финала може да го подтикнете да включи и ръката си, за да ви стимулира допълнително.
Жената отгоре
Това е поза за бързо достигане на оргазъм - позволява на жената да диктува темпото, но главната причина е триенето на клитора. И тя и той може да го докосват или просто да се трие в пениса му. Можете да направите позата и като се завъртите с гръб към него. Сложете краката си между неговите. Когато краката са събрани, проникването е още по-стегнато и усещанията са по-интензивни, което води до експлозивен оргазъм.
Седни и ме прегърни
Кажете на партньора си да седне и да ви обгърне (лице в лице). Имате контрол над скоростта, ъгъла и движението, защото можете да използвате ръцете и краката си. Движението нагоре-надолу е уморително, затова се движете напред-назад. Ако се облегнете назад. Ще получите по-поляма стимулация, а той може да си играе с клитора ви. Другият плюс е, че гърдите ви са точно пред устата му, което прави сексуалното преживяване още по-хубаво.
Още по темата
![]() |
1 | 2.07736 |
![]() |
1 | 2.27158 |
![]() |
10 | 3.86253 |
![]() |
100 | 4.10195 |
![]() |
1 | 1.67308 |
Последни новини
- 20:59 Хороскоп за петък, 15 август 2025 г.
- 19:37 Сестрата на Ким Чен-ун: Мирът с Южна Корея е измама, няма да седнем на масата за диалог със САЩ
- 19:31 Преди срещата Тръмп-Путин: Русия съобщава за значителен напредък в Покровск
- 19:27 Д-р Аспарух Илиев: Проблемът с вируса на чикунгуня в Китай е голям, рискът за Европа е малък
- 19:24 Лондон и Берлин подготвят директна железопътна връзка през Ламанша
- 19:16 40-годишен кениец твърди, че е син на Илон Мъск
- 19:11 Северна Македония започва дело за законността на протокол от Договора за приятелство с България
- 19:08 Додик и Вучич обсъждат заедно външните и вътрешни атаки срещу тях