Крими 04.02.2024 12:31 Снимка: ДНЕС+
Задържаха четирима полицаи, взели подкуп при тестване на шофьор за наркотици
Четирима полицаи са задържани за приемане на подкуп при тестване на водач за употреба на наркотични вещества, предаде БНТ.
Според наши източници задържаните са двама пътни полицаи и двама служители на Първо районно управление в София.
В служителите са намерени банкноти, които водачът предварително е снимал и е записал номерата им.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:14 Нелечимата лудост Мондиал: От Стените на Константинопол до фавелите на Рио
- 17:06 Уволнени от Тръмп учени създадоха нов сайт за климатични данни
- 16:58 Прокуратурата в Ню Йорк оттегли обвинение за изнасилване срещу Харви Уайнстийн
- 16:51 Впечатляващо дълголетие: Нагатомо е първият азиатец, който играе на пет Мондиала
- 16:43 Русия готви нов кошмар: Рояци подводни дронове ще атакуват самолетоносачи
- 16:34 Учени: Забраните на никотина не работят, но убиват
- 16:26 Откриха 85-годишен турист мъртъв в басейн в Приморско
- 16:18 Румъния задържа българин за корупционна схема в хазарта