Крими 29.10.2024 16:53 Снимка: ДНЕС+
Убиецът на жената в София излязъл наскоро от затвора за друго убийство
Наскоро е излязъл от затвора за друго убийство мъжът, задържан за грабежа и смъртта на 77-годишна жена в София, съобщи на брифинг директорът на СДВР старши комисар Любомир Николов.
Той е бил осъден на 19 години решетки за убийство, което извършил през 2005 година.
В нощта срещу понеделник 41-годишният мъж нападнал жената в кв. "Младост".
Ударил я няколко пъти по главата. След като починала, завлякъл тялото в по-тъмна част. Там задигнал портфейл с лични документи и пари, както и телефон.
От СДВР са го задържали вчера.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:01 Вратарят-чудотворец: В Кюрасао трябва да започват работа по моя статуя!
- 10:53 Силни критики към шефа на ФИФА Джани Инфантино заради присъствието му на Мондиал 2026
- 10:46 Кремъл повтори: Русия очаква победа, никой не може да ни победи
- 10:38 След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава
- 10:31 Кабо Верде продължава да пише своята приказка, този път спря наивните уругвайци
- 10:24 Сблъсъци с полицията и изгорени американски знамена след президентските избори в Колумбия
- 10:16 Египет записа първа победа на световно първенство
- 10:10 Техеран: Имаме споразумение за Ормузкия проток