Крими 07.03.2024 18:08 Снимка: ДНЕС+
Сръбската полиция арестува българин с над 42 кг. наркотици
Откриха у него 63 опаковки с вещество, за което се предполага, че е амфетамин
Властите в Южна Сърбия днес задържаха българин по подозрение, че е произвеждал и продавал наркотични вещества, предадоха Танюг и БТА.
Служители на сръбското Министерство на вътрешните работи, Гранична полиция и Полицейската администрация във Враня, Южна Сърбия, в сътрудничество с Митническата администрация, заловиха около 42,3 килограма прахообразно вещество, подобно на амфетамин, и арестуваха българския гражданин И. Н. И. (44 г.) заради съмнение, че неразрешено произвежда и продава наркотични вещества.
Полицията откри 63 опаковки с вещество, за което се предполага, че е амфетамин, в специално изработен бункер в резервоара на камиона, управляван от заподозрения, на граничния пункт Прешево, съобщиха от сръбската полиция.
Заподозреният е задържан за срок до 48 часа и ще бъде предаден на прокуратурата във Враня.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 08:38 Лавров: Украйна не би могла да нанася удари срещу Русия без пряка американска помощ
- 08:33 Два труса над 7 по Рихтер разтърсиха Венецуела, има разрушени сгради и вероятно за хиляди жертви
- 08:31 Белгия разследва възможен украински опит за саботаж срещу кораб с руски втечнен газ
- 23:56 Хороскоп за четвъртък, 25 юни 2026 г.
- 19:33 ЕК предлага: "Европол" да има представителства във всички страни от ЕС
- 19:23 Тръмп нареди проверки заради цената на бензина в САЩ
- 19:15 „Ростех“ разкри тайното оръжие на Т-90М:След 200 промени танкът става още по-опасен на бойното полe
- 19:07 В Англия след грешната стъпка: Без паника, но така няма да стане