Крими 15.11.2021 11:51 Снимка: ДНЕС+
Шофьорът на джипа, избягал след катастрофа в Пловдив, се предаде, бил е дрогиран
37 годишният мъж е задържан за 24 часа
Задържан е шофьора причинил тежка катастрофа в неделя в Пловдив. При инцидента пострадаха мъж, жена и момиче на 15 години.
37 годишният мъж се е предал сам в Пето РПУ късно снощи. Той е бил придружен от баща си. Задържан е за 24 часа.
Водачът на превозното средство е обяснил, че до инцидентът се е стигнало, след като цяла нощ е пил в компания на приятели. Направена му е била и проба за наркотици, която е дала положителен резултат. Взета му е и венозна кръв за анализ.
В неделя при опит за изпреварване на пешеходна пътека той удари друг автомобил, след което бутана крайпътно дърво и накрая се заби в стълб. При ударът в дървото той го събаря в резултат на което пострадаха трима пешеходци, които бяха откарани в болница.
След инцидентът мъжът избяга а неговите спътнички на 31 и на 19 години бяха задържани./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:01 Рекордните горещини в Европа взеха 18 жертви във Франция
- 11:53 Гледат мярката на задържаните "Калашници"
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна