Крими 05.11.2023 13:09 Снимка: ДНЕС+
Полицията разследва грабеж на жена в Хасково
Полицията разследва грабеж на 45-годишна жена, сигнал за който е подаден вчера в 15:00 часа в Районното управление в Хасково, съобщи Регионалният пресцентър на МВР.
Потърпевшата е съобщила, че същия ден в 5:00 часа е нападната от млад мъж в парка до "Бизнес център" в областния град. По думите й той я съборил на земята и след като й нанесъл ритници в областта на гърба и главата е присвоил дамската й чанта с 30 лева в нея.
На пострадалата е извършен преглед в областната болница. Работата по издирването на нападателя продължава, образувано е досъдебно производство, допълват от полицията.
Предишният регистриран на територията на региона грабеж бе на 10 октомври в Харманли, когато 47-годишен мъж бе нападнат от неизвестен, който след побой му отнел 320 лева и два мобилни телефона.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент