Пиян шофьор опита да избяга след катастрофа в София, хванаха го

Крими 23.04.2017 14:54

Пиян шофьор заряза автомобила си насред трамвайните релси в София, след като предизвика катастрофа. Бързо бе хванат от полицията.
Инцидентът се разигра на кръстовището на булевардите „Александър Стамболийски” и „Димитър Петков“ в столицата към 12 часа днес.
Изпратените на място служители на полицията заварили една от двете коли, участвали в инцидента, изоставена на трамвайните релси. Предприети били незабавни действия, в резултат на които в близост е установен и задържан водачът му. Мъжът, който бил във видимо нетрезво състояние, е отказал да бъде тестван за употреба на алкохол. По първоначални данни, той е предизвикал пътния инцидент. Отведен е в столично районно управление.
За преглед в болница са откарани шофьорът на другата кола и двамата му спътници, към момента няма данни да са сериозно пострадали.
Пътни полицаи са подпомагали преминаването в района на инцидента. След приключване на огледа на място движението на трамваите е възстановено. /БГНЕС
CHF CHF 1 2.09336
GBP GBP 1 2.24421
RON RON 10 3.85712
TRY TRY 100 4.11361
USD USD 1 1.66823