Крими 19.02.2024 13:49 Снимка: ДНЕС+
Пенсионерка ощетила държавата с 52 000 лв. с фалшиво решение на ТЕЛК
Щети за 52 000 лева са нанесени на държавния бюджет от поредния „фалшив" пенсионер, съобщиха от полицията.
Разследване на служители от сектор „Противодействие на икономическата престъпност" е установило, че 63-годишна жена от Цар Калоян е получавала пенсия за инвалидност от май 2006 година до настоящия момент.
Тя е използвала фалшиво експертно решение на ТЕЛК.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:33 Демерджиев ще закрие "паразитното звено" в МВР: 30 висши служители взимат заплати и не правят нищо!
- 09:25 Доналд Тръмп поиска от Конгреса $88 милиарда за войната с Иран
- 09:18 Най-красивите фенки на световното първенство по футбол! (СНИМКИ)
- 09:10 Антонио Таяни увери Иран: Италия не е предоставяла базите си за военни операции
- 09:02 Опасна морска бактерия плъзна по плажовете: Причинява оток, силна болка, мехури и висока температура
- 08:53 В САЩ: Инфлацията на потреблението надхвърли прага от 4,0 на сто
- 08:45 Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси
- 08:38 Гълъб Донев призна: Ние в този бюджет нямаме нито една политика, която да реализираме