Крими 17.10.2023 16:03 Снимка: ДНЕС+
Отново екшън: Мъж се сби и после нападна лекари
Мъж от Кърджали се е сбил със свои съграждани, после е нападнал и заплашвал лекари в Спешна помощ, съобщиха от МВР.
Скандалът се разиграл на 16 октомври в квартал "Възрожденци", където той нападнал двама други мъже.
След това в Спешна помощ нападнал с обиди и закани медици.
На мъжът е съставен акт и той е задържан за 24 час. Случаят се проверява.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:53 Технически срив наруши жп транспорта в Германия и Великобритания
- 11:46 Делен Добрев вече не е депутат
- 11:39 Модрич влезе в отбрана компания с мач №200 за страната си, Кристиано и Меси също са там
- 11:32 Витамин D между науката и митовете
- 11:24 Как шофьорска книжка, призната за валидна в Испания, се оказва "фалшива" у нас
- 11:17 Тръмп обяви арести заради щети по "Водното огледало" пред Мемориала на Линкълн
- 11:09 Един гол стигна на Колумбия за 1/16-финал, фамозен вратар не спаси ДР Конго
- 11:02 Ким Чен-ун: Военноморските сили на Северна Корея ще надминат въображението