
Крими 03.10.2021 12:11 Снимка: ДНЕС+
Откриха мъртъв клошар, починал след скандал и бой с друг мъж
Клошар от Бургас е починал след като се сбил с друг мъж. Инцидентът е станал късно снощи, предаде кореспондентът на БГНЕС в Бургас.
Мъжът е открит мъртъв на пейка пред градинката на държавната болница. За смъртта му е сигнализирал неговият опонент, с който снощи се сбили след скандал и употреба на голямо количество алкохол.
При побоя починалият паднал и си ударил главата. След скандала клошарят поискал вода и отново заспал на пейката. Другият мъж позвънил в полицията, след като установил, че е починал. От МВР съобщиха, че едва след като мине аутопсията ще може да се каже каква е точната причина за смъртта. В градинката пред УМБАЛ Бургас се събират много клошари.
„Сбиха се тука , той падна тук удари си главата, лежа тука, после там и накрая почина. Той беше агресивен много и нападна другият човек. Напръска го със спрей. Скараха се за някакви пари. Той започна да го рита и да го пръска със спрея. Опитах се да се намеся, но единият беше 120 кг.", разказа за БГНЕС Мирослав Манолов, който е бил свидетел на скандала./БГНЕС
Още по темата
![]() |
1 | 2.07559 |
![]() |
1 | 2.26868 |
![]() |
10 | 3.86535 |
![]() |
100 | 4.10014 |
![]() |
1 | 1.67552 |
Последни новини
- 09:36 Синът на пострадалия шофьор на автобус в София: Оставаха му 2 седмици до пенсия
- 09:27 СВДР с мерки след зачестилите пътни инциденти
- 09:19 Криминалист за убийството в Първомай: Личен мотив и преднамерена жестокост
- 09:11 Бащата на пострадалите от АТВ деца в Слънчев бряг: Те са психологически сринати
- 09:03 Първата линейка, изпратена за пострадалото дете в Несебър, нямала нужното оборудване
- 08:56 По-нисък добив на мед тази година
- 08:49 След успешната среща във Вашингтон: Следваща крачка - среща между Зеленски и Путин
- 08:41 Пеевски: Киселова да свика екокомисията в НС заради кризата с водата