Крими 21.08.2023 12:17 Снимка: ДНЕС+
Осем нелегални мигранти са в кома, след като бяха изоставени в бус на магистрала "Тракия"
Бежанците са мъже на видима възраст между 15 и 30 години, без документи за самоличност
Осем мигранти са в кома, след като бяха изоставени в бус на магистрала "Тракия". Сигнал за изоставения бус на 55-и километър или около километър преди тунела Траянови врата в посока София е подаден малко след 9 часа тази сутрин, потвърдиха от МВР.
На място са пристигнали пет екипа на Спешната помощ от София.
Установено е, че в буса има около 30 мигранти. Всичките - мъже на видима възраст между 15 и 30 години, без документи за самоличност.
Осем от мигрантите са изпаднали в кома и са откарани в различни болници в София. Останалите се преглеждат, час от тях са силно дехидратирани. Ако се налага, ще бъдат закарани в лечебни заведения, уточниха от Спешната помощ.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:11 КЗК предлага: Пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни
- 15:09 Кристиано Роналдо се отпуши и стана първият с голове на шест световни първенства
- 15:05 Шишков: Незаконният град във Варна трябва да бъде съборен със заповед на кмета
- 15:02 Алиша Кийс отдаде почит на легендарния продуцент, помогнал ѝ да стане звезда
- 15:00 Украински дронове удрят безразборно квартали и превозни средства в Херсонска област
- 14:54 Система на Meta за следене на служители доведе до изтичане на чувствителни данни
- 14:51 Инфантино за паузите за хидратация: Няма финансов дивидент, мислим за играчите
- 14:47 Илияна Йотова: Българската банкова система е основен източник на доверие към страната ни