Нарушители пребиха горски в ловно стопанство Шерба

Крими 26.07.2019 14:39

Служител на ДЛС-Шерба е пребит днес от нарушители в гората. Четирима горски от ловното стопанство, по време на изпълнение на служебните си задължения, чуват резачки в гората и то в район, в който в момента не би трябвало да се извършват сечи.

Приближават се до мястото и виждат нарушители, които товарят незаконно добити дърва в няколко автомобила. Докато служителите на стопанството изготвят необходимите документи, за да отразят нарушението, крадците успяват да извикат свои роднини и приятели и нападат горските.

Те от своя страна успяват да подадат сигнал на телефон 112, но един от служителите на ДЛС-Шерба получава удари в главата и ръцете при опит да се защити. Закаран е в болница и в момента му се оказва медицинска помощ. Правораздавателните органи за уведомени за случая.
CHF CHF 1 2.08289
GBP GBP 1 2.32422
RON RON 10 3.83173
TRY TRY 100 4.50081
USD USD 1 1.7441