Крими 06.08.2022 14:45 Снимка: ДНЕС+
Мъж отвлякъл и блудствал с 8-годишно момиче в Добрич
Полицията в Добрич е задържала мъж, отвлякъл и блудствал с осемгодишно момиче. От прокуратурата ще поискат най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“, съобщава БНР.
40-годишният мъж ще бъде съден по две обвинения, като пред разследващите органи той е направил пълни самопризнания.
Сигналът за изчезналото момиченце е подаден на 3 август. То и другите две деца от семейството излизат да играят в централната градска част, откъдето е и отвлечено.
Задържаният завежда детето до село Плачи дол, където работи и живее. От събраните доказателства става ясно, че детето е било вързано и с него мъжът е блудствал, заяви говорителят на Окръжната прокуратура в Добрич прокурор Даниел Илиев.
„Към настоящия момент са му повдигнати две обвинения - за блудство с малолетно лице, за което се предвижда наказание лишаване от свобода от една до шест години, както и за противозаконно лишаване от свобода на малолетно лице, за което също се предвижда от три до десет години лишаване от свобода“, посочи той.
Задържаният 40-годишен мъж е от село Котленци и е познат на органите на МВР. Осъждан е за кражба.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 00:03 Рождество Христово е! Светът ликува!
- 21:02 Хороскоп за четвъртък, 25 декември 2025 г.
- 17:55 ДНЕС+ Ви пожелава на Бъдни вечер семейна топлина и споделени мигове!
- 17:51 Патриаршеското и синодално послание: Рождеството бележи повратен момент в човешката история
- 17:46 Очакването на българите: Култура или халтура - държавата да финансира, хората да потребяват
- 17:42 Д-р Динко Господинов: Празниците носят риск за сърдечно-съдовата система
- 17:31 АП: Нетаняху възложил на съветник да изготви план за атаката, причинила войната в Газа
- 17:20 Защо Стивън Спилбърг отказва да работи с Бен Афлек