Крими 14.02.2024 15:01 Снимка: ДНЕС+
Мъж беше ограбен от гостите в дома си
Трима ограбиха мъж в дома му, докато били на гости в село Писарево, община Горна Оряховица, съобщиха от полицията.
Потърпевш е 54-годишен мъж, който е подал сигнал за инцидента на 13 февруари. Той обяснил, че предния ден е бил нападнат в дома си от мъжете. Ограбеният и нападателите му са се познавали.
Прибирайки се от работа на 12 февруари вечерта, той е срещнал мъжете и се разбрали същата вечер да му отидат на гости.
В дома му са употребили алкохол, след което му нанесли няколко удара в лицето и са взели 150 лв. и музикална уредба.
При последвало претърсване в жилището на единия са намерени вещите. Тримата са задържани и работата продължава под наблюдението на прокуратурата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:35 Работна група ще изготви предложения за решения за благоустрояването и чистотата във Варна
- 10:27 ООН спря евакуацията на моряци от Ормузкия проток заради атаката на търговски кораб
- 10:19 Сметната палата: Има грешки за близо 2,205 млрд. лв. при общинските отчети
- 10:11 САЩ удължиха срока за купувачите на международните активи на „Лукойл“ до 25 юли
- 10:04 "Маркет линкс": Увеличава се недоверието към правителството на Румен Радев
- 09:55 Мъжът, подал сигнал до 112, за удара на АМ „Тракия”: Нямаше абсолютно никакви следи от спирачен път
- 09:48 Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
- 09:40 Зеленски наредил 40-дневна масирана операция срещу руски цели