
Крими 14.09.2020 13:34 Снимка: ДНЕС+
Марияна, която уби любовника си: Той толкова ме биеше, че ослепях
Толкова тормоз съм видяла от Йордан, че от него ослепях. Много ме биеше, каза Марияна Пейкова в пловдивския апелативен съд, където обжалва 20 г. затвор за убийство на любовника си. Пред магистратите тя твърдеше, че не е разбрала как го е намушкала.
На 24 юни м.г. двамата пресушили около 2 литра спирт, примесен с вода. После се скарали люто, жената грабнала нож и го забила в корема му. Йордан се оплакал, че му е лошо, и си легнали. На сутринта Марияна излязла от дома, оставяйки мъртвеца в леглото. Открил го негов приятел. Извършителката се опитала да се скрие в гардероба на приятели, но полицията я намерила.
Пред апелативния съд днес бе разпитан свидетелят Душко Абаджиев, който посочи, че Йордан научил любовницата си да пие.
"Тя беше сервитьорка и й вземаше всичките пари. Биеше я, много пъти я спасявахме. Преди 5-6 г. след побой Мариана получи катаракта и вече не вижда с едно око", разказа Абаджиев. По думите му под натиска на Иванов жената продала апартамента на майка си. С парите Йордан завел партньорката си на Атон, като казал на познатите си, че ще се лекуват от алкохолизъм.
В крайна сметка и двамата продължили да пият и се стигнало до фаталната вечер.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10078 |
![]() |
1 | 2.25925 |
![]() |
10 | 3.85112 |
![]() |
100 | 4.16705 |
![]() |
1 | 1.67408 |
Последни новини
- 09:18 Гранична полиция задържа 40 кг канабис при операция по море край Бяла
- 09:08 Русия национализира най-голямата компания за добив на злато в страната
- 08:58 Мецола в писмо до Радев: Политиката на разширяване на ЕС остава стратегически приоритет за ЕП
- 08:50 Нападнаха кметицата на Скопие Данела Арсовска - български гражданин
- 08:40 Алкарас се класира за трети пореден път за финала на "Уимбълдън"
- 08:31 Асен Василев: Давам си имунитета, за да бъда разследван. После - ще осъдя г-жа Пламенка
- 00:24 Кметът на Варна Благомир Коцев остава в ареста, реши съдът
- 22:04 Хороскоп за събота, 12 юли 2025 г.