
Крими 23.05.2025 14:06 Снимка: ДНЕС+
„Локали” нападнаха баща пред двете му деца преди мача Лудогорец - ЦСКА
Само преди ден се е разиграл още един случай на насилие от страна на група момчета, облечени в черно, наречени "локали". За него съобщава потребителка в социалната мрежа.
Това се е случило вчера следобед преди мача Лудогорец и ЦСКА. Баща е отишъл с двете си деца на финала за Купата на България.
"Шофирах, когато пред мен изникнаха десетина момчета – всички облечени еднакво: черни маратонки, черни шорти, черни суитчери, сложени качулки и медицински маски. Не искаха да бъдат разпознати.
Минутка по-късно виждам група, отиваща на мач, между тях и баща с двамата си сина. И тогава всичко се случи за секунди: заяждане, напрежение, нападение. На бащата (як мъжага около 50те) му скочи тартора на групата и когато той реагира още 5-6 локали се метнаха върху него и му свалиха якето – червено шушляче… Малкото момче (сигурно на 10 години плаче), по-голямото на около 15, цялото трепери изпотено, обаче скача, няма как да остави баща си. Хора минават, една възрастна дама с пазарска чанта се опитва да ги вразуми", гласи разказът на жената.
![]() |
1 | 2.09336 |
![]() |
1 | 2.32091 |
![]() |
10 | 3.86673 |
![]() |
100 | 4.44446 |
![]() |
1 | 1.72945 |
Последни новини
- 19:36 Разкриха отвличане на мъж в София
- 19:28 Защо победителят JJ иска Евровизия 2026 без Израел
- 19:21 Си и Мерц търсят сътрудничество срещу митата на Тръмп
- 19:13 Градът, който „лъже“ света за мащаба си
- 19:04 Залужни: Украйна не може да се надява на чудо, че някой ще ѝ върне границите от 1991 или 2022 г.
- 18:56 Боршош: Българският туризъм е в готовност за еврозоната
- 18:48 Прокуратурата в САЩ иска смъртно наказание за убиеца на двамата служители на израелското посолство
- 18:41 Тръмп уведомил лидерите на ЕС, че Путин няма да спре, докато не унищожи режима в Украйана