Крими 05.11.2023 18:02 Снимка: ДНЕС+
Източиха 530 литра гориво от тир, шофьорът почивал на отбивка край Монтана
Крадци са източили през нощта 530 литра дизелово гориво от тир с латвийска регистрация, който бил спрял за почивка на отбивка по главен път Е-79 в района на село Винище в община Монтана, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Под прикритието на тъмнината ловките апаши изпразнили резервоарите на тежкотоварния камион, без спящият шофьор да ги усети. Чак на сутринта той подал сигнал за кражбата.
На мястото е направен оглед от полицейска група и е образувано досъдебно производство по член 195 от НК.
От полицейската дирекция в Монтана съобщиха, че подобни кражби на гориво са рядкост в последните години и обикновено става въпрос за по-малки количества.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент