Крими 08.02.2024 14:34 Снимка: ДНЕС+
Хванали жената с 1 кг контрабандно злато заради неспокойното й поведение
Митничари открили 1 кг контрабандно злато на ГКПП "Капитан Андреево" у 65-годишна жена заради неспокойното й поведение.
Жената, която пътувала в автобус, влизащ в страната от Турция на 6 февруари, се държала притеснено, затова служителите на митницата извършили личен преглед. Това разказаха от митницата пред Би Ти Ви.
Така са установени 56 накита - пръстени, колиета, обеци, които тежат 1 кг. 170 г, за почти 115 хил. лв.
За миналата година има иззети 199 кг. злато от пътници. Едни от честите обяснения са, че са го взели за накитите за сватби.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:24 Радев: Това е бюджетът на реалността. Където и да бръкнеш, кражбите са били огромни
- 14:21 Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
- 14:13 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио имат разминавания в публичните си позиции за Иран и Израел
- 14:05 Портрет на любовницата на Пикасо Дора Маар беше продаден в Sotheby's за 1,7 милиона долара
- 13:58 Мицкоски: Ако промените в конституцията са последното искане, да го формализираме някак
- 13:50 Световното в САЩ счупи всички рекорди по посещаемост още преди елиминиционната фаза
- 13:42 ВСС с нов състав до 17 октомври след окончателни промени в Закона за съдебната власт
- 13:35 Областна администрация-Варна: Морската вода в района на Офицерския плаж е безопасна