Крими 12.05.2025 15:16 Снимка: ДНЕС+
Две млади жени пребиха и ограбиха мъж в Благоевградско
Две жени от село Дамяница са задържани заради физическа саморазправа с мъж на 38 години, съобщават от пресцентъра на Областна дирекция на МВР-Благоевград.
На 11.05.2025 г. около 04:40 часа в Районно управление-Сандански 38-годишен мъж от село Дамяница е съобщил, че около 04:10 часа на същата дата в нощен клуб в град Сандански, между него и две жени е възникнал спор.
Той е прераснал във физическа саморазправа, при която мъжът е пострадал с разкъсно-контузни рани в областта на главата.
Той е съобщил също, че е установил и липсата на портфейла му, който по-късно намерил в кош за отпадъци в заведението, но от него липсвали сумите от около 200 евро и 1 600 лева.
От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия и извършителките на деянието, които са на 19 и 21 години, от Сандански са установени и задържани. По случая е образувано досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:09 Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в окаяно състояние, план за модернизация няма
- 17:00 Арх. Деляна Панайотова оглави ДНСК
- 16:51 Задържаха болногледачка за кражба и насилие над неподвижна жена в Плевен
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент
- 16:13 Бивши командири на суданските паравоенни сили преминават на страната на армията
- 16:04 ЕК отчита добро интернет покритие у нас и основни дигитални умения при само 35% от хората