Крими 30.12.2023 10:00 Снимка: ДНЕС+
Двама с медицински маски и пистолет обраха магазин в София
Въоръжен грабеж в София.
Тази вечер двама мъже с медицински маски са влезли в магазин в квартал "Гео Милев" и са заплашили магазинерката с пистолет, съобщава bTV.
Служителката доброволно им е дала сумата от 4000 лева. Тя обяснила, че мъжете са постоянни клиенти на магазина.
Предстои полицията да прегледа кадрите от видеонаблюдението и да обяви обирджиите за издирване.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:40 Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела, съобщава ООН
- 11:30 Русия вдигна във въздуха новия Як-130М: Какво може модернизираният боен самолет?
- 11:19 “Аз съм от Босна, заведи ме в Америка”: популярна песен предсказа следващия съперник на балканците
- 11:07 Нина Добрев с главна роля в нов сериал
- 10:57 Асен Василев: Проектобюджетът не става за чеп за зеле, все едно е писан от олигархията
- 10:46 Фолксваген планира до 100 000 съкращения по света и затваряне на четири завода в Германия
- 10:36 Николай Копринков: Минимизираме риска от воден режим в много райони в страната
- 10:25 Лекар от ''Александровска'' обяви гладна стачка