Крими 08.05.2025 15:21 Снимка: ДНЕС+
Бившият директор на митницата в Пловдив остава в ареста
Апелативният съд в София остави в ареста бившият директор на териториалната дирекция на Агенция "Митници" в Пловдив Мирослав Беляшки.
Магистратите приеха изводите на първоинстанционния Софийски градски съд, че има достатъчно данни, че Беляшки е извършил това, за което е обвинен. Освен това деянието е с висока обществено опасност, решиха магистратите. Определението не подлежи на обжалване. Мирослав Беляшки беше задържан на 30 април при акция на Комисията за противодействие на корупцията в Пловдив.
Териториалната дирекция на Агенция "Митници" в Пловдив вече има нов началник - това е дългогодишният митнически служител Румен Бабов.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:31 Димитър Маринов остава начело на Българския фармацевтичен съюз
- 14:24 Иран рязко увеличи износа на петрол след споразумението със САЩ
- 14:17 КЗП започна масирани проверки по Черноморието
- 14:09 Дмитриев: Оставката на Стармър е важен сигнал и за другите подклаждащи войната в Европа
- 14:01 Почина Феим Чаушев
- 13:54 Симеон Караколев предупреди: Шарката по дребните преживни животни отново е в Пловдивско
- 13:46 Спор за 120 милиарда долара замразени ирански активи може да обърка споразумението между САЩ и Иран
- 13:39 7 пъти повече чужди инвестиции до април е привлякло еврото