Българи карали откраднатия джип на Бекъм, Македония му го връща
Крими 21.02.2007 14:24
Откраднатият луксозен джип на Дейвид Бекъм, който беше намерен в Македония, е бил управляван от двама български граждани, пише македонският вестник
"Вест". Криминално проявените нашенци докарали джипа до Дебър и го предали на македонски граждани.
Освен този на Бекъм от Испания е бил докаран и друг откраднат джип, използван в трафика на хора. Британските медии писаха, че струващият 130 000 долара джип БМВ Х5, който беше открит в Македония на 5 ноември, всъщност е откраднатият джип на
Дейвид Бекъм. Автомобилът бил откраднат в Мадрид. Ако Бекъм не изпрати писмо, с което да поиска Македония да му върне джипа, негов собственик ще стане или държавата, или автомобилът ще бъде продаден на търг.
От македонското МВР казват, че все още се работи по установяването на това дали джипът, който беше конфискуван при разбиване на канал за трафик на хора,
наистина е собственост на Бекъм. "Сега джипът е в съдебен склад. Ако собственикът иска да си го получи обратно, нека се обади, за да не отиде автомобилът на продажба и да не попадне в други ръце", казват от МВР.
Полицейски източници казаха, че ако Бекъм дойде да си вземе джипа, министърът на вътрешните работи Гордана Янкуловска била готова лично да му предаде ключовете. Янкуловска е фен на прочутия футболист. /БГНЕС
"Вест". Криминално проявените нашенци докарали джипа до Дебър и го предали на македонски граждани.
Освен този на Бекъм от Испания е бил докаран и друг откраднат джип, използван в трафика на хора. Британските медии писаха, че струващият 130 000 долара джип БМВ Х5, който беше открит в Македония на 5 ноември, всъщност е откраднатият джип на
Дейвид Бекъм. Автомобилът бил откраднат в Мадрид. Ако Бекъм не изпрати писмо, с което да поиска Македония да му върне джипа, негов собственик ще стане или държавата, или автомобилът ще бъде продаден на търг.
От македонското МВР казват, че все още се работи по установяването на това дали джипът, който беше конфискуван при разбиване на канал за трафик на хора,
наистина е собственост на Бекъм. "Сега джипът е в съдебен склад. Ако собственикът иска да си го получи обратно, нека се обади, за да не отиде автомобилът на продажба и да не попадне в други ръце", казват от МВР.
Полицейски източници казаха, че ако Бекъм дойде да си вземе джипа, министърът на вътрешните работи Гордана Янкуловска била готова лично да му предаде ключовете. Янкуловска е фен на прочутия футболист. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:45 петима са в болница след челна катастрофа в Разград
- 14:42 Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без договори
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване
- 14:23 €3000-4000 струва фалшива гръцка шофьорска книжка, схемата действа от години в Кюстендилско
- 14:20 Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
- 14:16 Лавров: Зеленски е назначен фюрер, а Европа не крие, че се готви за война с Русия
- 14:13 Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ