Крими 02.06.2023 15:52 Снимка: ДНЕС+
Арестуваха двама румънци, откраднали 20 хил. лв. от колата на бизнесмен в Благоевград
Двама румънци са арестувани за кражба на 20 хил. лв. от колата на бизнесмен от Благоевград. Чужденците са задържани на автомагистрала "Хемус" в района на Ботевград.
Парите са били задигнати буквално за минути, докато Димитър Янков оставил БМВ-то си пред офиса. Заключил колата и след двайсетина минути се върнал, но установил, че от жабката липсва сумата. Двамата румънци са го проследили. Оказа се, че те са разполагали със специално устройство, което блокира заключването.
По записи на видеокамери са засечени и автомобилът , с който се придвижват е бил установен на "Хемус".
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат