Избрано 28.02.2022 09:59 Снимка: ДНЕС+
За още няколко рубли повече: Костадинов ще праща в концлагер Белене противниците на МОЧА
Лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов се възмути от протестите и надписите върху Паметника на съветската армия.
„Гледам новините и виждам, че психодесни същества демонстративно се упражнявали да цапат с боя паметника на съветската армия в София. Май и у нас ще се наложи да проведем денацификация“, написа във Фейсбук Костадинов.
По думите му с оглед на очевидните ментални увреждания на голяма част от примитивните хуманоиди, извършили геройския акт, по-скоро ще трябва да извършим психодиспансеризация.
Под поста му във Фейсбук има хора, които също са възмутени от протеста срещу руската инвазия в Украйна. Според Надя Ставрева няма никаква адекватна реакция на протеста и рисуването върху паметника.
Костадинов пък отговаря, че „Белене е по средата на Дунав и чака. И много скоро ще дочака гости“.

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:21 Хороскоп за неделя, 26 юли 2026 г.
- 19:35 Китай евакуира над 20 000 души заради приближаващия тайфун Ноул
- 19:24 Експерт: Европейската сигурност е невъзможна без Турция
- 19:14 Защо Демерджиев се скатава и хвърля димки за Калушев, вместо да представи доказателствата
- 19:03 Мъск: Да се изисква от Русия да изтегли войските си от Украйна е нереалистично
- 18:52 Киев обяви "протест до дупка" в подкрепа на Михайло Федоров
- 18:40 НАП: Ревизията на Демерджиев не е показала данъчни задължения или средства с неясен произход
- 18:29 Иван Шишков: Поръчката за над 1 милиард евро за основни ремонти ще бъде прекратена