Избрано 28.09.2024 15:57 Снимка: ДНЕС+
Слави Трифонов: ПП-ДБ сами си дефекират в гащите, а обвиняват за това всички останали
От профила във Фейсбук на лидера на ИТН Слави Трифонов
Душевната, политическа, интелектуална и морална шизофрения на едни ПеПе-ДеБе-та.
Управляваш в коалиция девет месеца с Делян Пеевски и обвиняваш друг, че работи с него.
Стои ти подписа до този на Делян Пеевски, в 60% процента от предложените закони в 49-тото НС, а говориш, че Делян Пеевски е токсичен субект.
Бориш корупцията и сочиш с пръстенце Делян Пеевски за символ на корупцията, заради списъка „Магнитски“, а му даваш да прави бюджета през неговия човек Йордан Цонев.
Самообявяваш се за „умен и красив“, а не си гледал филма „Списъкът на Шиндлер“.
Обявяваш се за морален пример и символ на обществото, а фалшифицираш официални документи и подписи.
Правиш „санитарен кордон“ около ДПС на Пеевски, а след това му сядаш в скута.
Подготвяш се да откраднеш два милиарда от парите от Европа и да изхвърлиш на улицата 30 хиляди семейства в Старозагорско, но им обясняваш, че го правиш за тях.
Мразиш комунистите, а повечето сте деца на бившия комунистически елит, отраснали в саксия със златна лъжичга в г*рлата.
В крайна сметка, обвиняваш всички в това, което всъщност ти правиш.
Затова, за вас народът има един израз, който ще преведа на умен, красив и подходящ за вас език. Тази поговорка гласи: „Кой ми дефекира в гащите?“ Това сте вие. Хора, които сами си дефекират в гащите, а обвиняват за това всички останали. Но, скъпи мои, умни и красиви - дефекираното си стои.
За вас аз съм селянин и чалгар и така като се замисля, това е просто супер, защото нямам абсолютно нищо общо с лъжци в дефекирани гащи - като вас!
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:10 Лидерът на сепаратистите в Йемен изчезна
- 11:05 Проф. Михаил Константинов: Машините изгониха част от избирателите
- 11:02 Главният прокурор на Венецуела обвини САЩ в тероризъм
- 10:55 Започна изплащането на първите пенсии в евро
- 10:47 Наивност без граници: 40 милиона души ежедневно се самолекуват с ChatGPT
- 10:40 "Дойче веле": Акцията на Тръмп във Венецуела - предупреждение и към Иран?
- 10:32 Иван Кръстев: Разпадане на ЕС е възможен сценарий, но за България това би било икономическа трагедия
- 10:28 Портних: Ще сезирам прокуратурата за безстопанственост около пристанище „Карантината“