
Избрано 14.03.2024 17:02 Снимка: ДНЕС+
Сигурните кандидат-евродепутати от ПП - Минчев, Лорер и авторката на „Просто Киро“
Деница Симеонова, се прочу преди години с пламенна реч от парламентарната трибуна, която роди летящата фраза „Просто Киро“ – етикет на бившия премиер Кирил Петков и до днес
ПП със сигурност ще издигнат Никола Минчев, Даниел Лорер и Деница Симеонова на вота за Европейски парламент през юни, предава OFFNews, позовавайки се на свои източници в парламента.
В края на декември името на Даниел Лорер циркулираше из парламента като основен претендент за водач на листата за евровота заедно с името на министъра на туризма Зарица Динкова. Сега обаче тя изглежда е отпаднала. Новата дама – Деница Симеонова, се прочу преди години с пламенна реч от парламентарната трибуна, която роди летящата фраза „Просто Киро“ – етикет на бившия премиер Кирил Петков и до днес.
За евродепутати от ПП евентуално ще се кандидатират народните представители Христо Петров - Ицо Хазарта, и Явор Божанков. Въпреки желанието ѝ, бившата вицепремиерка Калина Константинова не била одобрена.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10078 |
![]() |
1 | 2.25925 |
![]() |
10 | 3.85112 |
![]() |
100 | 4.16705 |
![]() |
1 | 1.67408 |
Последни новини
- 19:33 Дмитрий Тренин: Войната със Запада няма да приключи с Украйна
- 19:22 Психеделията "Апокалипсис сега": Сагата на най-дивото снимане в историята на киното
- 19:12 Руските сили почти напълно контролират Часов Яр
- 19:07 Левон Хампарцумян: Еврото дава по-добри възможности да бъдем успешни, ако искаме
- 19:01 Москва и Пхенян се врекоха в непобедимо братство, Лавров изтъкна ролята на корейските бойци в Курск
- 18:55 Фицо: Когато войната приключи, западните страни ще си счупят краката, да се върнат на руския пазар
- 18:51 "Лъвиците" пречупиха Южна Корея в 5-сетова драма и запазиха мястото си в Лига на нациите
- 18:45 Зоопаркът във Варна: Не ни носете гларуси, чайки и гълъби за спасяване, не можем да помогнем