Избрано 30.03.2021 09:41 Снимка: ДНЕС+
СДС начерта червена линия пред похода на БСП към властта
Синята партия категорично се разграничава от леви, корпоративни, и механично сглобени политически субекти, казва Желез Железов
Ние от СДС винаги сме заявявали, че сътрудничество с БСП и ДПС не може и няма да има по никакъв повод. Нещо повече, ние от СДС отиваме по-далеч - не от вчера водим борба за намаляване на влиянието на корпоративния вот в общинския съвет на Варна, ще сме последователни в тази посока и на национално ниво. Това заяви на среща с избиратели във варненския район „Приморски“ Желез Железов, кандидат за народен представител от СДС-Варна, в общата листа ГЕРБ-СДС /номер 28 и преференция 110 в интегралната бюлетина/.

Категорично и открито сме заявявали, че сме твърдо против всякакви безпринципни коалиции, основани единствено на съмнителни финансови интереси, добави още Железов.
Според него в национален план освен обединяване на десните сили и разпад на левицата се наблюдава формиране на няколко уж политически структури, които откровено целят да отклонят България от европейския път и да я тласнат в руслото на неясни корпоративни интереси. Ето защо е много важно на 04.04. дясната коалиция ГЕРБ-СДС не само да вземем победа, но да я вземем с голяма преднина пред БСП, така че формирането на ново дясно правителство да не е под въпрос, категоричен е синият кандидат-депутат.
Купуването и продаването на гласове е престъпление
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:53 Технически срив наруши жп транспорта в Германия и Великобритания
- 11:46 Делен Добрев вече не е депутат
- 11:39 Модрич влезе в отбрана компания с мач №200 за страната си, Кристиано и Меси също са там
- 11:32 Витамин D между науката и митовете
- 11:24 Как шофьорска книжка, призната за валидна в Испания, се оказва "фалшива" у нас
- 11:17 Тръмп обяви арести заради щети по "Водното огледало" пред Мемориала на Линкълн
- 11:09 Един гол стигна на Колумбия за 1/16-финал, фамозен вратар не спаси ДР Конго
- 11:02 Ким Чен-ун: Военноморските сили на Северна Корея ще надминат въображението