<FONT color=#ff0000>Състезавайки се кой е по-лош, лошите не стават по-добри!</FONT>

Избрано 05.10.2008 23:02

Най-често срещаната защитна теза в България се изчерпва с няколко думи – другите са по–лоши от мен! Следват по същество еднотипни люти клетви и закани как лицaтa X или Y щeли били да проговорят и цялата истина за световната конспирация ще светне като майско слънце.
Да бе! Сякаш някой е пречил на някого да говори, примерно преди 1 година, или преди 6 месеца.
Ами след 1 година?
Току виж се оказало, че истината има много бащи. Просто е!
Както един може да говори, така и друг може да говори, и трети, и четвърти, и т.н.
Погледната отстрани, ситуацията с арестуваните варненски общински съветници изглежда меко казано странна.
Състезавайки се кой е по–лош, лошите не стават по–добри!
Да не би рисуваните пари да станат истински само защото един арестуван общински съветник бил твърдял, че друг общински съветник видите ли бил се занимавал с проститутки.
Ами тъпо и упорито лансираната версия за “сътрудничеството” на Веселин Данов с ДАНС? Славков пък бил с БОП? Смешно е!
А бе това да не е състезание кой е по- по- най-гъст със службите?
Първо! И да има някакво сътрудничество между … нека възпитано да ги наречем добре облечените бизнесмени Данов и Славков, съответно с ДАНС и с БОП, това сътрудничество само за единия ли е разрешено. Или с втората служба е забранено!
Второ! Няма официално потвърждение за каквото и да било сътрудничество на който и да било от варненските общински съветници със или директно във службите.
Грешка!
Всъщност има.
По-паметливите ще споменат председателя на комисията по “Обществен ред и сигурност” към Общински съвет - Варна Красимир Маринов, лидера на ГЕРБ - Варна Павел Димитров и Данчо Симеонов също от ГЕРБ - Варна.
Всичко останало са волни съчинения, плод на сърдечни пристрастия.
И въпреки волните съчинения, рисуваните пари няма да станат истински!
Няма как!

Антон Луков

CHF CHF 1 2.10327
GBP GBP 1 2.25352
RON RON 10 3.85089
TRY TRY 100 4.1692
USD USD 1 1.67667