
Избрано 17.07.2021 10:57 Снимка: ДНЕС+
Проф. Ангелов разкри лъжа на Кацаров: Съзнателно е нанесъл щета на НЗОК за лична изгода! (ВИДЕО)
Проф. Костадин Ангелов хвана за пореден път служебния здравен министър Стойчо Кацаров в лъжа. Вчера в ефира на БНТ той обяви, че не лежал за лечение в „Пирогов“ през януари, след като преди това е бил там с коронавирус. Само бил на преглед и се е чекирал с личната си карта, но не е бил регистриран като болно лежащ.
Ето какво разкри проф. Ангелов:
„Нова лъжа на здравния министър! Вчера стана ясно, че Стойчо Кацаров е бил фиктивно хоспитализиран с негово знание и съгласие, за да не плаща скъпоструващи изследвания.
В опит да се измъкне от ситуацията, служебният министър затъна по-дълбоко в тресавището на лъжата си.
Водещата по БНТ го пита дали личната му карта е била чекирана, а той отговаря, че бил само на контролен преглед в “Пирогов”. Не отрича за личната карта.
Хубаво е и той, и всички вие да знаете, че лична карта се чекира в болницата при хоспитализация, а НЕ за контролен преглед.
Служебният здравен министър съзнателно е нанесъл щета на НЗОК за лична изгода!/БНТ
Още по темата
![]() |
1 | 2.09763 |
![]() |
1 | 2.2774 |
![]() |
10 | 3.85476 |
![]() |
100 | 4.15529 |
![]() |
1 | 1.65608 |
Последни новини
- 02:32 Хороскоп за сряда, 2 юли 2025 г.
- 19:32 Почина съпругът на княгиня Мария Луиза
- 19:24 Световната №116 разпиля третата в света Пегула за топ сензацията на "Уимбълдън"
- 19:15 Джеф Безос и Лорън Санчес се отправят на меден месец към Сицилия
- 19:08 Вълна от протести в Румъния след наредба, която орязва бонусите за вредни условия на труд
- 19:00 Фалстарт на безплатните лекарства за децата до 7 г., пускат първите антибиотици след седмица
- 18:55 Проф. Овчаров: Сензационни резултати от българската научна експедиция в Монголия
- 18:52 Daily Express: Москва с ултиматум към Лондон да спре напълно военната помощ за Украйна