Избрано 05.03.2023 20:14 Снимка: ДНЕС+
Предизборно Калина Константинова чисти в спортно-елегантни одежди
Знам, че е клише, но е и символна акция на това какво трябва да направим в живота си и политиката, гласи постът на страницата на ДСБ София във Фейсбук
Предизборно кандидатът за народен представител от коалиция „ПП-ДБ“ Калина Константинова се включи в почистването на парка на улица „Кукуряк“ в спортно-елегантни одежди. За това стана ясно от публикация на страницата на ДСБ София във Фейсбук.
Ето какво гласи тя:
„Днес чистим парка на улица „Кукуряк“. Знам, че е клише, особено в кампания. Но е и символна акция на това какво трябва да направим в живота си и политиката. Трябва да се научим да чистим около себе си. Трябва да се научим да чистим корупцията и боклука, които години наред не ни позволяват да развием потенциала си и някак си свикнахме с тях.
Всичко тръгва от човека.
Ще си позволя още една метафора, в България има толкова много кошчета, но всъщност колкото повече са кошчетата, толкова по-мръсна е държавата.
Днес е нашето малко чистене – символично. Голямото чистене е на 2 април, тогава всички ще сте ни нужни.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:53 Хороскоп за сряда, 24 юни 2026 г.
- 19:34 Норвежките фенове превзеха „Таймс Скуеър“ в Ню Йорк с грандиозно „викингско гребане“ (ВИДЕО)
- 19:27 Австралийски глашатай постави световен рекорд за най-силен вик - 122,4 децибела (видео)
- 19:20 ООН: Над 200 000 деца са убити в Газа, Израел умишлено ги нападал. Това е геноцид
- 19:13 Ерген и мома ще търсят любовта в новия сезон на едноименното предаване
- 19:06 Меган Маркъл и принц Хари под финансов натиск заради високите си разходи
- 18:59 Мощно торнадо удари Русия
- 18:51 Спряха обществената поръчка за проектирането на Националната детска болница