Избрано 08.01.2023 12:52 Снимка: ДНЕС+
Никола Минчев видя в песента за Лена грозни и долни обиди
При „Депутата Христо” няма вулгарност
„Има разлика между песента за Лена Бориславова и тази за депутата Христо на Ицо Хазарта. Не е едно и също. В песента на 7/8-ми има грозни и долни обиди, това не е сатира, не е хумор, както опитва да го представи Слави. Това са грозни обиди, които се връщат към автора”, заяви пред БНТ народният представител на ПП Никола Минчев.
По думите му обществената реакция към песента била красноречива за нейното ниво.
„При песента за депутата Христо обществената реакция не е същата, там има по-сатирично представяне на НС, на политическия живот. Има споменаване на политици, но няма вулгарност, както е в песента за Лена”, заключи в коментара си бившият председател на парламента.
Минчев каза още, че нямат притеснения дали меморандумът с „Джемкорп“ ще бъде даден на прокуратурата и ДАНС, тъй като по думите му в него няма нищо притеснително. Явяването на избори не е самоцел, желанието за управление също не може да е безкрайно, каза Минчев.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:55 Малките магазини - на загуба, хората често пазаруват дребни и спешни покупки
- 11:48 Във Варна продължава обработката на обществени терени против кърлежи
- 11:40 Отново тонове негодно месо - в месокомбинат в Костинброд
- 11:33 ИПБ иска оставки в КФН и спешна реформа на застрахователния надзор
- 11:25 Куба е готова да се отбранява в случай на нападение от САЩ
- 11:18 Кузман Илиев каза болезнената истина за скандала с Ивайло Мирчев
- 11:10 Хантавирусът и нулевият пациент: Какво знаят властите досега
- 11:03 Двама загинали и 7 хиляди евакуирани при земетресение с магнитуд 5,2 в Китай