Медиите отново мълчат, когато трябва да говорят!
Избрано 10.12.2011 14:03
Цяла Русия е обхваната от протести , като днес се готви един от най-големите.Породени са от страхотни и очевидни манипулации на изборите които се състояха преди дни. Руското правителство , се опитва да спусне завеса и никой да не разбира за събитията , но въпреки това излиза информация. Проблемът е ,че тази информация , никой не я отразява.От какво се страхуват сега ? С голям интерес отразяваха стачките на продажните и кърваво червени до мозъка на костите си синдикати, както и на земеделците , които излязоха да протестират , защото нямали пари горките , но същевременно блокираха София със стотици модерни машини , каквито сигурно и в Германия не могат да си позволят.
Покрай тези всички събития , не срещнах на нито едно място подробна информация за случващото се в Русия. Малцина у нас разбраха , че в Ростовска област , ЦИК изкараха данни , според които активността е 140% (вижте на снимката). В сайта на ЦИК Русия , погледнах статистиките , приведени са в норми и всички проценти са намалени драстично , освен тези на ЕДИННА РУСИЯ (партията на Владимир Путин) , там продължават да са с над 50%. Това не е единичен случай , в още някой области има аномалии , като активността там е стигала до 130% и 120%. Къде са родните ни медии и защо мълчат. Явно когато не става въпрос за газ и Русия вече не е интересна ? Може да си мислят ,че там са свикнали да бъдат манипулирани и не им прави впечатление ! Както всеки един човек на тази планета и те жадуват за своята свобода.
В един сайт за карикатури и комикси , попаднах на призив от руснак , който на кратко обясни обстановката и помоли хората да разпространят информацията.Този човек беше отчаян и жадуваше за свобода.Не забравяйте ,че моделът Русия , като нищо може да застигне и нас , за това не бъдете безпристрастни.
Сергей Петров /govarna.blogspot.com
Покрай тези всички събития , не срещнах на нито едно място подробна информация за случващото се в Русия. Малцина у нас разбраха , че в Ростовска област , ЦИК изкараха данни , според които активността е 140% (вижте на снимката). В сайта на ЦИК Русия , погледнах статистиките , приведени са в норми и всички проценти са намалени драстично , освен тези на ЕДИННА РУСИЯ (партията на Владимир Путин) , там продължават да са с над 50%. Това не е единичен случай , в още някой области има аномалии , като активността там е стигала до 130% и 120%. Къде са родните ни медии и защо мълчат. Явно когато не става въпрос за газ и Русия вече не е интересна ? Може да си мислят ,че там са свикнали да бъдат манипулирани и не им прави впечатление ! Както всеки един човек на тази планета и те жадуват за своята свобода.
В един сайт за карикатури и комикси , попаднах на призив от руснак , който на кратко обясни обстановката и помоли хората да разпространят информацията.Този човек беше отчаян и жадуваше за свобода.Не забравяйте ,че моделът Русия , като нищо може да застигне и нас , за това не бъдете безпристрастни.
Сергей Петров /govarna.blogspot.com
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич
- 18:52 Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)