Избрано 10.11.2023 18:21 Снимка: ДНЕС+
Караянчева: Неуважаеми г-н Костадинов, моят баща не умря от страх. Умря от КОВИД
От Фейсбук профила на бившия председател на Народното събрание Цвета Караянчева
Слушам как Костадин Костадинов словоблудства срещу ковид-мерките. Човекът, чиито депутати се ваксинираха тайно, говори за психопандемия.
Неуважаеми г-н Костадинов, моят баща не умря от страх. Той бе смел човек, добър и работлив. Умря от КОВИД, с тромбоза на кръвоносните съдове. Загубих го без да мога да го целуна за сбогом, изпратих го в затворен ковчег. Ноември 2020 година бе най-черният месец в живота на много хора, чиито близки вирусът открадна. Не ви пожелавам да изживеете подобна агония. Съжалявам ви!
В името на личното си его и политическо преуспяване се погаврихте с мъката на хората. Да, "Възраждане" порасна като антисистемна партия с популистки послания и демагогска реторика, но скоро балонът ще се спука, илюзията ще се разпадне и под мантията на факира ще лъсне обикновен провинциален фокусник.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:05 Задържаха мъж за измами с мними инвестиции в криптовалута за близо половин милион евро в Пловдив
- 10:58 Трифонов с обръщение към Йотова заради казуса с Гюров
- 10:50 Земеделският министър: Стотици тонове месо с неясен произход са открити в складове в цялата страна
- 10:42 Мексико издирва два плавателни съда от хуманитарен конвой за Куба
- 10:35 Икономист с прогноза до 17% ръст на горивата
- 10:28 СДВР задържа жената, която нападна и наръга с нож четирима души в София
- 10:20 Отново местим часовниците с час напред
- 10:12 Тръмп даде нов краен срок на Иран: Ултиматумът за удари е удължен до 6 април