Избрано 31.07.2020 23:32 Снимка: ДНЕС+
Идолите на протестиращите Хр. Иванов и Иво Мирчев на луксозна вечеря, а хората им са на амбразурата
В момента (към 22:30) идолите на множеството от протестиращите Христо Иванов и Иво Мирчев вечерят в луксозна обстановка в скъпарско столично заведение в Ловния парк. Компания им прави Антоанета Цонева.
В изисканата атмосфера тримата протестиращи хапват обилни ястия, пийват вино и вероятно обсъждат следващата си провокативна акция срещу властта, пише ни читател на Tribune.bg.
В същото време симпатизантите им спят в палатки на Орлов мост, правят си импровизирано барбекю на паветата и използват химически тоалетни, вярвайки, че се борят за каузата на велики българи като Васил Левски или поне като Христо Иванов.
Според читателя, изпратил ни снимките, Иванов, Мирчев и Цонева са в ресторанта от часове.

Те са се изолирали във вътрешната част на заведението, която е празна, явно осъзнавайки, че отсъствието им от протеста, който те започнаха, е неприемливо.
Въпреки това едва ли страдат от гузна съвест, тъй като разговарят приповдигнато и продължават да поръчват разхладителни напитки, съобщи очевидецът./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:21 Хороскоп за неделя, 26 юли 2026 г.
- 19:35 Китай евакуира над 20 000 души заради приближаващия тайфун Ноул
- 19:24 Експерт: Европейската сигурност е невъзможна без Турция
- 19:14 Защо Демерджиев се скатава и хвърля димки за Калушев, вместо да представи доказателствата
- 19:03 Мъск: Да се изисква от Русия да изтегли войските си от Украйна е нереалистично
- 18:52 Киев обяви "протест до дупка" в подкрепа на Михайло Федоров
- 18:40 НАП: Ревизията на Демерджиев не е показала данъчни задължения или средства с неясен произход
- 18:29 Иван Шишков: Поръчката за над 1 милиард евро за основни ремонти ще бъде прекратена