Избрано 08.04.2021 19:29 Снимка: ДНЕС+
Хаджигенов отвръща на удара: Манолова и Дончева не са разбрали, както обикновено
Госпожите Манолова и Дончева очевидно не са нито гледали, нито чули, нито разбрали, както обикновено. Това каза Николай Хаджигенов от „Изправи се! Мутри вън!“ пред „Фокус“.
По-рано през деня от изявление пред медиите на Мая Манолова и Татяна Дончева стана ясно, че адвокат Николай Хаджигенов може да не е част от бъдещата парламентарна група на коалицията. Повод за скандала стана изказване на Хаджигенов от по-рано сутринта по БНТ, в което той обяви, че би станал министър, ако трябва да пожертва себе си.
„Това е толкова възможно, колкото БСП, ДПС или дори ГЕРБ да решат да подкрепят правителство на малцинството или каквото и да било и вие да не им вземете гласовете. Да, това е коментар на истински политик. Те говорят едно, а правят друго. Иначе казано – заради някакви техни мнения, те са готови да излъжат избирателите, казвайки им, че можем да не вземем гласовете на ДПС. Аз, ако съм на ДПС и ГЕРБ, бих подкрепил всяко едно правителство на малцинството. Искам да видя как Манолова или Дончева или който и да било, няма да им вземе гласовете. Това в правния мир изобщо не е възможно. На вратата на Народното събрание няма да пуснат депутатите на ГЕРБ и ДПС? Това е смешно“, допълни Хаджигенов. /focus-news
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09561 |
GBP
|
1 | 2.2309 |
RON
|
10 | 3.84219 |
TRY
|
100 | 3.91645 |
USD
|
1 | 1.66723 |
Последни новини
- 20:16 Хороскоп за събота, 13 декември 2025 г.
- 19:25 Дмитриев сравни Марк Рюте с Краля на нощта от „Игра на тронове“
- 19:17 Италия в очакване да посрещне 25-те Зимни олимпийски игри
- 19:10 Берлин привика руския посланик: Обвинява Москва в кибератаки и намеса в изборите
- 19:03 Работи ли верижният трион на президента на Аржентина
- 18:54 Италиански триумф в биатлона, без българин сред първите 60
- 18:46 Заетостта в ЕС остава стабилна, в България - лек спад
- 18:38 Шкварек: Онези, които скандираха "Тук не е Москва!" под прозорците на Радев, почнаха да му се слагат