Избрано 08.04.2023 09:23 Снимка: ДНЕС+
Доналд Туск приготвя салата с два вида майонеза и зове: По-добре е да обединяваме
Доналд Туск публикува видео в социалните си мрежи, в което показва как се подготвя за предстоящия Великден, пишат полските медии.
Виждаме лидера на „Гражданска платформа“ да вари яйца, да отваря консерва с грах и да реже кисели краставички.
Тези дейности са характерни за приготвянето на салата /у нас т. нар руска салата/, която е основното ястие по време на празниците.
Накрая хваща два вида майонези, произведени от конкурентни фирми и се пита коя.
Някой ще каже: „кулинарно престъпление“, а аз казвам: „По-добре е да обединяваме, отколкото да разделяме“ – казва Туск и след това добавя и двете майонези към салатата. „Вижте, това е вкусно! Наистина е по-добре да се комбинира – заключи той, опитвайки приготвеното ястие.
Под видеото се изсипва вълна от коментари, в които се оценява чувството за хумор на бившия министър-председател на Полша.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.12937 |
GBP
|
1 | 2.21098 |
RON
|
10 | 3.8462 |
TRY
|
100 | 3.96669 |
USD
|
1 | 1.67911 |
Последни новини
- 09:47 Папата призова световните лидери да подадат ръка на бедните
- 09:40 Трайчо Трайков: Няма да оставят Румен Спецов да се провали с "Лукойл"
- 09:32 Веселин Вучков: Едва ли може да очакваме промяна в работата на МВР въпреки рекордния бюджет
- 09:23 Социалният работник като посредник в трудната роля между родители и институции
- 09:15 Пилотът, загинал в разбил се в Хърватия самолет, е с българско гражданство
- 09:08 Лов на хора? Италия разследва твърдения за „снайперистки сафарита“ по време на обсадата на Сараево
- 09:01 ДСБ пак недоволни: Винят управляващите, че крият параметрите по сделката с "Райнметал"
- 08:52 7 млн. лв. ще струва възстановяването на Царево след поредния потоп