Избрано 23.02.2022 08:22 Снимка: ДНЕС+
Дионисий: Не съм виждал Кирил Петков на протестите, а съм ходил всеки Божи ден
„Нищо от онова, което сме очаквали не е осъществено, защото ние искахме операция чисти ръце“. Това обяви протестният лидер Дионисий пред Tribune.bg.
„Ние искахме в страната да се проведе Операция „Чисти ръце“, тя не се проведе“, каза той и заподозря, че тече съглашателство с предишните управляващи.
„Що се отнася до персонажите в правителството – 100 дни толеранс изисква някакъв респект към онзи, който дава мандат за създаване на кабинет. Както е във Великобритания – към монарха, даващ мандат. И към респект към короната, да няма искания към новото правителство. У нас това е невъзможно, искаме категорични бързи действия. Това не може да бъде осъществено от лицето Кирил Петков Петков“, заяви той.
Дионисий обяви, че Петков не е виждал на протест никога, а е ходил всеки Божи ден.[**sorce_name**]
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10667 |
GBP
|
1 | 2.21574 |
RON
|
10 | 3.84408 |
TRY
|
100 | 3.98646 |
USD
|
1 | 1.68853 |
Последни новини
- 08:47 Фицо: Словакия завежда иск срещу ЕС заради плановете за прекратяване на доставките на руски газ
- 08:40 Ердоган след срещата със Зеленски: Преговорите в Истанбул трябва да се подновят
- 08:32 Политико: Мирна сделка за Украйна може да бъде сключена "до края на седмицата"
- 19:33 Правителството дава над 2,3 млн. лева за хуманитарна помощ на международни организации
- 19:26 Туск: Руските служби стоят зад всички актове на саботаж в Полша в последно време
- 19:19 ДПА: Войската в Германия ще получи първия си танк „Леопард“ от ново поколение
- 19:11 Радев: Сухопътните войски носят непобедимия български дух и са гарант за сигурността на България
- 19:04 Теменужка Петкова: ПП-ДБ явно имат резерви към борбата със сивата икономика