Избрано 11.06.2022 16:47 Снимка: ДНЕС+
Бащата на Кирил Петков искал "Честните да излязат на улицата"
Защо са му на Слави трийсетте сребърника в неговото състояние, пита се Петко Петков
Честните да излязат на улицата. За това призова във фейсбук бащата на премиера Кирил Петков Петко.
"Всички честни хора от всички партии, да се обединим и да излезем на улицата и да спасим България. Днес", написа Петко Петков в социалната мрежа.
Малко по-късно той отново пусна статус, който гласи: Това, което се случва в България, не е шега. Това е последен шанс, поне за моето поколение.
Петков продължава темата и по-късно: Сега свободно можем излезем на площадите, но когато дойде Копейкин, ще бъде късно.
Той се сърди на Слави: "Защо са му на Слави трийсетте сребърника, в неговото състояние? Помогнете логически."
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:23 Горанов за бюджета на Радев: Очаквахме по-амбициозни промени.Дефицитът ще е над 3% пред целия мандат
- 12:12 Гълъб Донев: Най-кресливите срещу бюджета са виновните за това състояние на публичните финанси
- 12:02 Не вярвайте на екрана си: Измамници звънят от името на нашите контакти и с модифициран глас
- 11:51 Ноу-хау: Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
- 11:40 Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела, съобщава ООН
- 11:30 Русия вдигна във въздуха новия Як-130М: Какво може модернизираният боен самолет?
- 11:19 “Аз съм от Босна, заведи ме в Америка”: популярна песен предсказа следващия съперник на балканците
- 11:07 Нина Добрев с главна роля в нов сериал