
Избрано 22.07.2022 16:56 Снимка: ДНЕС+
Андролова: Никакъв Бойко Рашков не може да бъде разменна монета за нищо
От Фейсбук профила на Калина Андролова
Гледам парламента. Евтина комедия, ужасяващи дебати, посредственост, инат, глупости, тъпо чувство за хумор и пр. Наистина трябва да има избори.
Трябва да се търсят нови и устойчиви мнозинства. Унизително за всеки избирател е да наблюдава общуването в нашето Народно събрание. ПП и алчността на малките партии от управляващата доскоро коалиция девалвираха напълно политиката, като сфера, в която може да има разум и интелигентност.
Този парламент е концептуално невъзможен за помирение. Никакъв Бойко Рашков не може да бъде разменна монета за нищо. Ако Корнелия не го разбира, толкова по-зле. Ще бъде излъгана тежко.
Още по темата
![]() |
1 | 2.07669 |
![]() |
1 | 2.26868 |
![]() |
10 | 3.86154 |
![]() |
100 | 4.13636 |
![]() |
1 | 1.68519 |
Последни новини
- 22:42 Хороскоп за четвъртък, 14 август 2025 г.
- 19:33 Старши съветникът на Зеленски: Основната задача на Путин е да заблуди администрацията на САЩ
- 19:25 Иран: Западните санкции трябва да бъдат признати за престъпление срещу човечеството
- 19:17 Синдикатите искат промяна на методиката за определяне на линията на бедност
- 19:10 Срещата Тръмп-Путин ще бъде проведена във военната база "Елмендорф-Ричардсън" в Анкоридж
- 19:03 Мъск иска да съди Apple, ИТ гигантът отхвърли критиките
- 18:56 Борислав Цеков: Радев страда от очевидни комплекси и нездрав балкански бонапартизъм
- 18:48 Защо пътищата ни са в окаяно състояние щом и държавата, и общините инвестират в тях от парите ни?