Влак горя в Италия

ЕС и Свят 27.05.2007 17:12

На пет километра от станцията Капена, на север от Рим, горя влак, съобщава РИА Новости, позовавайки се на италианската агенция Анса.

В композицията са се намирали 400 души, като за известно време са били блокирани от автоматичните механизми на вратите.

Огънят е избухнал в локомотива. Към настоящия момент той вече е потушен, влакът е придвижен към депо, а движението по линията е възстановено.

Никой от пътниците не е пострадал./News.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355