Путин: Предлагам да се поставят камери във всички секции

ЕС и Свят 15.12.2011 10:35

Предлагам на Централната избирателни комисия да постави камери във всички избирателни секции, за да види страната, какво се случва там. Така няма да има никакви съмнения за фалшификации, заяви руският премиер Владимир Путин.

Опозицията трябва да получи възможност да контролира всичко, което се случва в избирателните секции. В избирателните комисии трябва да бъдат представени всички партии, каза той.

Цветните революции са схема за дестабилизиране на обществото. Някои от нашите опозиционни лидери работеха за тогавашния украински президент Виктор Юшченко и сега привнасят на наша почва тези методи, заяви руският премиер Путин. По повод на белите лентички, които хората си закачиха по време на протестите, той заяви, че те му напомнят лентичките за борба със СПИН, които се закачат на 1 декември. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355