Оливър Стоун: Путин все така държи на партньорството със САЩ
ЕС и Свят 14.06.2017 08:32
Руският президент Владимир Путин е все така настроен за установяване на партньорски отношения със САЩ.
Това заяви американският режисьор Оливър Стоун в интервю по една от най-големите американски телевизии CBS.
По-рано днес в САЩ започна излъчването на фирма му за Владимир Путин, чийто части ще бъдат показвани до 15 юни.
Стоун препоръча на телевизионната аудитория да изградят собствена представа за новия му документален филм и за президента на Русия. „Той е държавен глава, той има собствена представа за интересите на Русия. Уважавам го за това и разбирам неговата логика на действия“, отбеляза Стоун, който охарактеризира убежденията на Путин като патриотични.
„Никога не съм чувал той за залива с помия САЩ, но чух как той се опитва да установи и да поддържа отношения (със САЩ). Той неведнъж ни наричаше партньори и все така иска партньорство“, изтъкна Стоун. Той е имал 10 срещи и разговори с Путин в продължение на 4 години.
„Той трябваше да мине през много изпитания. Обиждат го и му вредят“, каза кинематографистът. Тези му думи аудиторията възприе с известна доза недоверие и дори със смях, затова Стоун уточни, че Путин „е оскърбяват в пресата, в медиите“. „Не почувствах в него някакъв гняв по този повод“, добави режисьорът. /ТАСС
Това заяви американският режисьор Оливър Стоун в интервю по една от най-големите американски телевизии CBS.
По-рано днес в САЩ започна излъчването на фирма му за Владимир Путин, чийто части ще бъдат показвани до 15 юни.
Стоун препоръча на телевизионната аудитория да изградят собствена представа за новия му документален филм и за президента на Русия. „Той е държавен глава, той има собствена представа за интересите на Русия. Уважавам го за това и разбирам неговата логика на действия“, отбеляза Стоун, който охарактеризира убежденията на Путин като патриотични.
„Никога не съм чувал той за залива с помия САЩ, но чух как той се опитва да установи и да поддържа отношения (със САЩ). Той неведнъж ни наричаше партньори и все така иска партньорство“, изтъкна Стоун. Той е имал 10 срещи и разговори с Путин в продължение на 4 години.
„Той трябваше да мине през много изпитания. Обиждат го и му вредят“, каза кинематографистът. Тези му думи аудиторията възприе с известна доза недоверие и дори със смях, затова Стоун уточни, че Путин „е оскърбяват в пресата, в медиите“. „Не почувствах в него някакъв гняв по този повод“, добави режисьорът. /ТАСС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн
- 18:40 „Гражданска война“ в Португалия:Семейството на Роналдо атакува отбора, феновете му линчуват играчите
- 18:35 Гл.ком. Антон Златанов: Невзоров е локализиран веднага при стъпването му в България
- 18:32 Белгия спира част от влаковете заради очакваните тази седмица рекордни горещини
- 18:28 Невзоров след разпита: Не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост
- 18:25 73-годишен учител по цигулка застава пред съда, блудствал с 10-годишна ученичка
- 18:17 НИМХ: Следобедни гръмотевични бури и риск от градушки в Западна и Северозападна България
- 18:10 Тръмп публикува снимка на мистериозна блондинка и написа: Страхотна дъщеря